Konferencje i szkolenia

Idealne miejsce na konferencje i szkolenia  

Przygotowaliśmy specjalną ofertę organizacji konferencji, szkoleń i wszelakich spotkań biznesowych. W naszej sali konferencyjnej znajdzie się ekran z rzutnikiem i nagłośnieniem, które można modyfikować wedle potrzeb. W sali wygodnie zasiądzie 400 osób, ale w razie potrzeby możemy dostawić dodatkowe krzesła. Wielkość naszej Sali pozwoli na dużą swobodę ustawiania stołów, a także serwowanie przerw kawowych i lunchy. Ogromną zaletą naszej Sali jest świetny dojazd, zarówno z Łukowa, jak również Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Siedlec i Lublina. Niezależnie od wielkości imprezy mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Skontaktuj się z nami

Konferencja od kuchni

Z naszej strony dołożymy wszelakich starań, aby konferencja przebiegła zgodnie z planem. Gwarantujemy niezawodne zaplecze techniczne i wyposażenie Sali. Do dyspozycji Klientów pozostawiamy ekrany, rzutniki, parawany i wygodne krzesła. Sala wyposażona zostanie w klimatyzację, wysokiej klasy nagłośnienie i generatory prądu na wypadek przerw w dostawie energii. Zapewnimy wspaniałe przerwy kawowe, doskonałe gale i lunche. Profesjonalna obsługa kelnerska i pyszne jedzenie sprawią, że wszyscy goście będą zachwyceni.

Sprawdź dostępność sali!

Brak wolnych terminów? Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto zorganizować konferencję lub szkolenie w Chabrowym Zakątku?

W Chabrowym Zakątku znajdzie się sala konferencyjna, która zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Doskonała lokalizacja, zieleń wokół i przestronna sala to elementy, które składają się na udaną konferencję i szkolenie. Do tego klimatyzacja oraz oświetlenie z możliwością modyfikacji w połączeniu z różnorodnym cateringiem sprawiają, że Klienci chętnie korzystają z naszej oferty. Zapewniamy również profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do Klienta. Zdajemy sobie sprawę, że każda firma ma inne wymagania i potrzeby. Zarezerwuj komfortowe miejsce na konferencję już dziś! 

Przestronna sala z wyposażeniem

Pyszne jedzenie serwowane na lunch

400 miejsc na Sali

Profesjonalna obsługa Klienta

Planujesz konferencję lub szkolenie?

Zadbamy o wszystkie detale, aby Twoje wydarzenie w Chabrowym Zakątku było wyjątkowe.
Zaufaj nam i przeżyj niezapomnianą uroczystość. Zarezerwuj termin już teraz!

Sprawdź wolne terminy!

Zapraszamy
do kontaktu

Centrum Konferencyjno - Bankietowe CHABROWY

Wspólnie zorganizujemy wesele Twoich marzeń!


21-400 Zalesie

Email:

centrum.chabrowy@gmail.com

Telefon:

887 505 585
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Rozumiem